Wszystkie marzenia mają swój początek


Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multimiliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak wy, dystrybuują te mające pozytywny wpływ na życie wyroby, oferując ci szansę posiadania własnego biznesu i fiansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi. Forever Living, z ponad 9,5 miliona dystrybutorami w ponad 145 krajach, oferuje ci unikalną szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.

Rex latami szukał sposobu na uzyskanie tych dwóch rzeczy, jednak nie satysfakcjonowało go nic, go znalazł. W końcu, w 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, który dałby mu - i wszystkim innym - lepsze zdrowie i wolność finansową.

Rex zaproponował bardzo prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom. Oferuj ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie - i rób to w spersonalizowany sposób. Zamiast topić grube pieniędze w tradycyjne formy reklamy, wynagradzaj wszystkich, którzy są gotowi dzielić się tymi produktami z rodziną i przyjaciółmi.


Prosty biznes. Wysokie wartości.


Wymiar naszych produktów oraz prostota planu biznesu oznaczają, że każdy może poprawić jakość swojego życia. Niektórzy zaczynają jako klienci poszukujący lepszych produktów dla zdrowia i po prostu dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z produktami. Inni od razu dostrzegają potencjał biznesowy i zaczynają prowadzić odnoszący sukcesy biznes domowy.

Z milionami ludzi takich, jak ty, którzy mają takie same życiowe cele - lepsze zdrowie i finansową swobodę - Forever Living Products odnosi sukcesy, ponieważ ceni te same wartości, co ty. Daje ci narzędzia, byś przejął kontrolę i wiódł życie, jakiego zawsze pragnąłeś.


s