Forever Lean™ Zobacz większe

Forever Lean™

289

Nowy produkt

Cena za opakowanie - 120 kapsułek

Forever Lean zawiera dwa rewolucyjne składniki, które mogą pomóc w zmniejszeniu absorpcji kalorii z tłuszczy i węglowodanów.

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Lean™ dostarcza dwóch składników, które mogą pomóc w kontroli masy ciała – jeden zmniejszający absorpcję tłuszczów drugi – wpływający na poziom cukru we krwi. Pierwszy z tych składników to kaktus Opuntia ficus-indica, znany jako opuncja figowa, opuncja figa indyjska lub nopal. Badania wykazały, że błonnik pochodzący z tej rośliny ma bardzo wysoką zdolność wiązania tłuszczów. Drugim składnikiem w Forever Lean™ jest trójchlorek chromu. Chrom to ważny mikroelement, który wspiera naturalną zdolność organizmu do utrzymywania prawidłowego poziomu cukru we krwi, będąc elementem czynnika tolerancji glukozy (GTF). Jest to szczególnie ważne dla zachowania prawidłowej przemiany materii. Te dwa składniki mogą pomóc ci odnieś sukces w dążeniu do idealnej wagi. Trzecim składnikiem Forever Lean™ są nasiona Phaseolus vulgaris, czyli fasoli zwyczajnej. W celu uzyskania największej skuteczności odchudzania, ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia poprzez stosowanie na co dzień zdrowej diety oraz regularne uprawianie gimnastyki. Dzięki temu Twój ogólny system kontroli wagi będzie kompletny, a Tobie łatwiej będzie utrzymać pożądaną wagę.

• Produkt zawiera składniki, które pomagają kontrolować masę ciała, dzięki zmniejszaniu wchłaniania tłuszczu z diety oraz utrzymywaniu poziomu cukru we krwi.

ForeverLean.pdf

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Forever Lean™

Forever Lean™

Cena za opakowanie - 120 kapsułek

Forever Lean zawiera dwa rewolucyjne składniki, które mogą pomóc w zmniejszeniu absorpcji kalorii z tłuszczy i węglowodanów.

s