Forever ARGI+™ Zobacz większe

Forever ARGI+™

320

Nowy produkt

Cena za opakowanie - 30 saszetek po 10 g.

ARGI+™ dostarcza 5 gramów L-Argininy w porcji oraz działające synergicznie witaminy, byś miał energię na cały dzień.

Więcej szczegółów

305,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

L-arginina to aminokwas tak potężny, że naukowcy określają go mianem „cudownej cząsteczki”. Arginina pełni w naszym organizmie wiele funkcji umożliwiających jego prawidłowe funkcjonowanie, m.in. wpływa na prawidłowe oczyszczanie organizmu z metabolitów amoniaku, czyli usuwanie z organizmu wraz z moczem produktów powstałych w procesie rozkładu (przetwarzania) aminokwasów (białek). Nic dziwnego, że L-arginina budzi taki entuzjazm.
Nowe ARGI+™ zapewnia korzystne działanie L-argininy, a witaminy C, B6, B12 i kwas foliowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania kości i chrząstki, wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego i odpornościowego, a także chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
Witamina D wpływa na prawidłową pracę mięśni, bierze udział we wchłanianiu wapnia. Witamina B6, wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, a także reguluje aktywność hormonalną. Witamina B12 pomaga w produkcji czerwonych krwinek i razem z kwasem foliowym bierze udział w procesie podziału komórek. Natomiast witamina K wspiera prawidłowe krzepnięcie krwi. Wspólnie składniki te tworzą suplement nowej generacji. Dodaj optymalne zdrowie i kondycję do diety swojej rodziny z potęgą ARGI+™!

• Saszetka ARGI+ wymieszana z wodą pomaga twojemu organizmowi lepiej funkcjonować
• L- arginina przyczynia się do prawidłowego usuwania amoniaku z organizmu podczas wysiłku fizycznego
• Suplement nowej generacji

ARGI.pdf

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Forever ARGI+™

Forever ARGI+™

Cena za opakowanie - 30 saszetek po 10 g.

ARGI+™ dostarcza 5 gramów L-Argininy w porcji oraz działające synergicznie witaminy, byś miał energię na cały dzień.

s